Książki dla entuzjastów bukmacherstwa

Książki dla entuzjastów bukmacherstwa

Kiedy postawisz swoje pierwsze kroki w świecie bukmacherstwa, szybko możesz odkryć, że obstawianie rozgrywek sportowych jest o wiele trudniejsze niż byś się spodziewał. W tej sytuacji warto wspomóc się poradami bardziej zaznajomionych z tematem graczy. W internecie jest mnóstwo for, blogów i portali stricte bukmacherskich z darmowymi poradami dla początkujących typerów, jednak udostępniane tam teksty bywają czasami mało rzetelne. Całe szczęście masz też do dyspozycji książki, w których profesjonalni typerzy dzielą się swoją wiedzą.

Niedoświadczonym graczom polecamy przede wszystkim „Sports Betting: Profiting from Point Spreads” duetu Daniel Fabrizio & Joseph Huntera, „Freud On Course: The Racing Lives” C. Freuda oraz „Mathematics in Sports and Games” Ronalda J. Goulda. W tych bibliach bukmacherstwa znajdziesz dokładne omówienia archiwalnych rozgrywek i praktyczne porady, które nauczą cię samodzielnego dokonywania analiz meczów i podejmowania opłacalnych decyzji, a z czasem zarabiania pieniędzy na sportowych zakładach bukmacherskich. Niektóre z tych publikacji możesz znaleźć w księgarniach internetowych, a parę z nich wydano nie tylko w języku angielskich, ale także polskim.

Jeżeli przeczytałeś już wymienione przez nas pozycje książkowe, ale nadal zakłady sportowe są dla ciebie czarną magią, może wolałbyś spróbować szczęścia w grach kasynowych typu bakarat, blackjack, ruletka, poker czy one-armed bandit? Kliknij tutaj i zarejestruj konto w kasynie online, a może los się do ciebie uśmiechnie 🙂

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *